Империя

Главная | Регистрация | Вход
Пятница, 22.09.2023, 10:43
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Категории раздела
КОПИРАЙТИНГ [96]
РАЗНОЕ [320]
СТРОИТЕЛЬСТВО [196]
ИНТЕРЕСНЫЕ МЕСТА [50]
ОБУСТРОЙСТВО ДОМА, КВАРТИРЫ [349]
ДОМ И БЫТ [332]
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ [326]
НЕДВИЖИМОСТЬ [103]
АРМИЯ ДРЕВНЕГО РИМА [19]
АВСТРИЯ [9]
АВСТРАЛИЯ [9]
АНГЛИЯ [29]
АРГЕНТИНА [5]
АЗИЯ [80]
АФРИКА [36]
ВИЗАНТИЯ [4]
ВИКИНГИ [6]
ВОЙНЫ РОССИЙСКОЙ ИМПЕРИИ [27]
ГРУЗИЯ [3]
ГАВАЙИ [1]
ГРЕЦИЯ [12]
ГЛАДИАТОРЫ [7]
ДРЕВНИЙ РИМ [11]
ЕДА [2]
ЕВРОПА [117]
ЕГИПЕТ [72]
ЗАПОВЕДНИКИ [26]
ЗАМКИ [2]
РОССИЯ [85]
РЫЦАРСКИЕ ОРДЕНА [13]
США [50]
СИРИЯ [7]
МАДЕЙРА [4]
УКРАИНА [69]
УЭЛЬС [1]
ОСТРОВА [41]
ФРАНЦИЯ [74]
ИТАЛИЯ [62]
ИСПАНИЯ [39]
ИСЛАНДИЯ [4]
ИЗРАИЛЬ [4]
МАЛЬТА [8]
МЕКСИКА [10]
КАНАДА [16]
КЕНИЯ [3]
ТУРЦИЯ [44]
КУБА [6]
ШВЕЦИЯ [4]
ШОТЛАНДИЯ [4]
ЮЖНАЯ АМЕРИКА [48]
ЯПОНИЯ [6]
НОРВЕГИЯ [3]
ПРОМЫШЛЕННОСТЬ [142]
Статистика

20:45
Сучасний стіл

Сучасний стіл

столСучасні моделі столів відрізняються комбінованої структури, фігурними формами і всілякими поєднаннями, здавалося б, не поєднуваних матеріалів.

Фактично будь-який сучасний стіл можна назвати пам'ятником дизайнерського та інженерного генія. Причому кожен сучасний стіл має свої індивідуальні риси. Адже саме за ним зустрічають господарі своїх гостей. 

Одним з головних ознак сучасного столу є незвичайність форм. Справа в тому, що багато хто змушений жити в студіях, які відрізняються невеликою площею, а, отже, і захаращувати цю невелику площу громіздкою меблями не можна, щоб залишити собі необхідний життєвий простір. В результаті дизайнери розробили кілька серій столів-трансформерів, щоб задовольнити запити жителів студій. У таких столів стільницю виготовляють висувною або підйомної. В результаті такої стіл буде виконувати функції як обідньої, так і робочого столу. З метою підвищення функціональності деякі виробники випускають і обідні столи з додатковими полками.

Навіть рами сучасних столів хоч і виконують з різних матеріалів (сталь, брус, алюміній, чавун або пластик), але завжди перетворюють його в елемент декору. В цьому плані дуже ефектно виглядає стіл зі скляною стільницею, у якій дно викладено кубиками з клеєного бруса.

Не поступаються стільниці і ніжки сучасних столів - фантазія дизайнерів на них зовсім не відпочиває. Причому зараз можна побачити моделі, у яких ноги замінені баранячими рогами, статуями, імітацією старої корчі або величезним кам'яною кулею. Але і менш екстравагантні столи вражають своїми різьбленими або шарнірними ніжками.
Використання ФотоПринт або художніх фотографій є так само однією з особливостей сучасних столів. Їх наносять на пластик або скло. Не важко здогадатися, що з їх допомогою стіл відразу ж набуває власні індивідуальні риси. Погодьтеся, що тривимірне зображення будь-якого пейзажу перетворить стіл в надзвичайний елемент вашого інтер'єру.

Ну а за допомогою столу з розсувним капюшоном, ви легко зможете відокремити в кімнаті свою робочу зону. Можна сказати, що в наші дні виробники виготовляють стільки моделей столів, що вони здатні задовольнити будь-які запити.

Категория: ОБУСТРОЙСТВО ДОМА, КВАРТИРЫ | Просмотров: 210 | Добавил: Mag123 | Теги: мебель | Рейтинг: 5.0/1
Вход на сайт

Поиск
Архив записей
Друзья сайта

Copyright MyCorp © 2023 |