Империя

Главная | Регистрация | Вход
Воскресенье, 19.05.2024, 10:56
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Категории раздела
СТРАНЫ И ГОРОДА [17]
СТРОИТЕЛЬСТВО И РЕМОНТ [38]
ПОЛЕЗНЫЕ СОВЕТЫ [59]
НЕДВИЖИМОСТЬ [11]
ПРОДВИЖЕНИЕ САЙТА [10]
ПРОМЫШЛЕННОСТЬ [2]
Статистика

Коли потрібно збирати фрукти?

Коли потрібно збирати фрукти?

 

Проводити з'їм фруктів необхідно лише тоді, коли вони досягнуть належної ступеня стиглості. Тільки в цьому випадку урожай буде зберігатися довго. Тому давайте з'ясуємо, коли потрібно прибирати фрукти.

Якщо у вашому саду ростуть груші, то знімну стиглість визначають за забарвленням, розміром і легкості відділення плодів від гілки. Крім того, слід орієнтуватися на термін дозрівання груші в минулому. Але тут слід врахувати, що аномальна спека зменшує цей термін, а аномально дощове літо - збільшує. Причому літні сорти груш дуже швидко стають ватяними, якщо запізнитися зі зніманням навіть на пару днів.

Ну а ступінь стиглості зимових або осінніх сортів можна визначити за допомогою розчину йоду. Для цього необхідно розрізати яблуко або грушу, а зріз на 10 з помістити в розчин йоду. Суть в тому, що в міру дозрівання плоду крохмаль в ньому перетворюється в фруктозу і сахарозу. Якщо зріз повністю убрався в синій колір, то плід ще не дозрів (крохмаль не перетворився на сахарозу). Ну а у стиглого плоду зріз забарвиться лише у шкірки.

Відзначимо, що яблука зимових сортів в період знімання дуже жорсткі і кислі. Вони справляють враження невизревшіх плода. Але якщо перевірка розчином йоду говорить про їх зрілості, то так воно і є. Їх смакові якості поліпшуватися лише під час зберігання.

Категория: ПОЛЕЗНЫЕ СОВЕТЫ | Добавил: Mag123 (10.05.2021)
Просмотров: 188 | Рейтинг: 5.0/1
Вход на сайт

Поиск
Друзья сайта

Copyright MyCorp © 2024 |